Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет ЗНУ проводить благодійний аукціон

Історичний факультет ЗНУ проводить благодійний аукціон

30.03.2012 10:59 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Благодійність Історичний факультет

Історичний факультет ЗНУ проводить благодійний тиждень під гаслом «Допоможи маленькому Вані ходити!». Нагадаємо, що збір коштів проводиться на підтримку маленького Івана Полуектова, дворічного сина випускників цього факультету, який живе з жахливим діагнозом - декомпенсирована гідроцефалія, нижній спастичний парапарез. Проте це не вирок, якщо надати необхідну матеріальну та медичну допомогу.

В рамках благодійного тижня представники факультету організували аукціон, який проходив у кілька етапів. 23 березня задля знайомства із маленьким Іваном, якому ця допомога призначається, був показаний кліп, який розповідає про маленького хлопчика та його родину. Студенти мали змогу ознайомитися з лотами та відбулося декілька «показових» продажів. Молодь одразу підхопила ініціативу.
А вже сам аукціон проходив 26 березня. Студенти активно взяли у ньому участь, і половина лотів знайшла своїх власників. Знаходились, навіть, такі азартні особи, що навмисно намагались підняти ціни, брали участь у торгах. І самі вони теж не виходили з пустими руками. У якості лотів було запропоновано подаровані викладачами різноманітні речі - книжки, м’які іграшки, магнітні кульки, краватки, фірмові ручки та багато іншого. Треба сказати, що високу активність при цьому проявили як викладачі, так і студенти.
Третя, заключна частина аукціону відбудеться вже сьогодні, 30 березня. Тут будуть продані лоти, що чекають своєї черги, та будуть оголошені загальні результати збору коштів.
Дякуємо за підтримку небайдужим викладачам історичного факультету, які не залишили поза увагою нашу спільну ініціативу, а також свідомим студентам, які показали свою небайдужість до чужих проблем і готовність допомогти!

Історичний факультет