Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Лист Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України «Щодо декларування майна, доходів і зобов’язань фінансового характеру за 2011 рік»

30.03.2012 11:06

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту звертає увагу, що відповідно до частини першої статті 12 Закону України Про засади запобігання і протидії корупції особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до цього Закону.

Зокрема, декларацію, в тому числі мають подавати посадові особи вищих навчальних закладів, які не зазначені в пункті 1 частини першої статті 4 Закону, але одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до рішення Конституційного Суду України від 13 березня 2012 року № 6-рп/2012 положення пункту 2 розділу VIII "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» від 7 квітня 2011 року № 3206—VI щодо декларування відомостей про витрати з дня набрання чинності цим Законом, визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними).