Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-методичний семінар «Результати пробного тестування з фізики» пройшов у ЗНУ

30.03.2012 13:20

За підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради на фізичному факультеті 29 березня відбувся науково-методичний семінар «Результати пробного тестування з фізики». Захід розпочав декан фізичного факультету, канд. фіз.-мат. наук, доцент А. Добрун, який привітав гостей і у святковій атмосфері вручив їм сертифікати учасників минулих семінарів, що відбулися на початку січня цього року. Під час урочистого відкриття семінару також виступив завідувач кафедри фізики та методики її викладання ЗНУ, доктор пед. наук, професор О. Іваницький.

Для вчителів фізики шкіл та коледжів нашого міста був проведений аналіз пробного тестування з фізики, яке проходило на базі ЗНУ 11 березня. Викладачі кафедри фізики та методики її викладання ЗНУ проаналізували успішність виконання кожного з завдань тренінгу і склали методичні рекомендації щодо підготовки учнів до ЗНО з фізики.
У ході роботи семінару були висвітлені наступні аспекти методичної роботи: вплив математичної підготовки на результати виконання завдань ЗНО з фізики (канд. фіз.-мат. наук, професор Ю. Мінаєв та асистент І. Кенєва); фізичний експеримент у завданнях ЗНО з фізики (доповідач - канд. пед. наук, доцент А. Андрєєв) та термінологічна підготовка до виконання завдань ЗНО з фізики (канд. пед. наук, доцент Н. Тихонська).
Наприкінці заходу під час засідання круглого столу відбулося обговорення цих питань. Вчителі -учасники семінару висловили щиру подяку за підготовку, проведення та методичне наповнення цього заходу.
Важливо, що завдяки проведенню науково-методичних семінарів факультет підтримує зв’язок з вчителями фізики, які у переважній більшості є випускниками нашого вишу, та через них знаходить майбутніх абітурієнтів, що є головним у профорієнтаційної роботи.

Н. Тихонська,
заступник декана фізичного факультету