Запрошення на конференції, конкурси / Новини / «Конкурс проектів автоматизації системи управління в економіці»

«Конкурс проектів автоматизації системи управління в економіці»

04.04.2012 13:49 - 2012-04-06 20:00 Всі конференції ЗНУ Запоріжжя економіка математика економічна кібернетика

6 квітня в Запорізькому національному університеті (ауд. 50, І корпус) о 13:00 відбудеться заключний етап ділової гри «Конкурс проектів автоматизації системи управління в економіці».

«Конкурс проектів автоматизації системи управління в економіці» розроблено кафедрою економічної кібернетики Запорізького національного університету (завідувач кафедрою д.е.н. Максишко Наталія Костянтинівна) за ініціативою ТОВ «ПРОКОМ».

Сьогодні соціально-економічні перетворення, що постійно відбуваються в Україні та в цілому в світі потребують також перетворень сучасних методів підготовки економістів нового рівня, які будуть враховувати взаємодію навчальних закладів з провідними підприємствами та організаціями.

ТОВ «ПРОКОМ» ‑ компанія 1С:Франчайзі, спеціалізується на розробці та впровадженні систем комплексної автоматизації обліку та управління промислових підприємств та вже протягом декілька років співпрацює з кафедрою економічної кібернетики ЗНУ в підготовці майбутніх фахівців та сприяє їх подальшому працевлаштуванню.

Метою конкурсу є моделювання професійної діяльності майбутніх фахівців зі спеціальності «Економічна кібернетика».

Завдання конкурсу – розробка рішення з автоматизації системи управління підприємством або його підрозділів.

Конкурс проводиться в інтерактивному форматі ділової гри, у якій передбачається робота колективів, організованих учасниками, та є імітацією роботи відділу автоматизації підприємства. Протягом виконання завдання учасники аналізують роботу конкретної організації, що запропонована в постановці завдання та розробляють для неї автоматизовану систему управління з метою оптимізації проаналізованих бізнес-процесів. Ігровий колектив формується з урахуванням функціонального розподілу поставлених завдань.

У процесі виконання завдання конкурсу учасники реалізують функції різноманітних фахівців: аналітиків зі збору та обробки інформації, фахівців з процесного управління та оптимізації бізнес-процесів, IT-спеціалістів, фахівців з оцінки економічної ефективності та ін.

Проведення конкурсів такого формату дозволяє досягти цілей:

• опанування теоретичних знань в практичній діяльності на конкретному прикладі;
  • отримання досвіду роботи в колективі;
  • опанування концептуальних навичок, які дозволять оцінювати ситуацію в цілому, враховуючи взаємозалежності різноманітних складових економічної системи.

Впровадження таких інноваційних форм навчання, що поєднує розвиток науки і практичної діяльності буде сприяти постійному удосконаленню процесу підготовки фахівців та дозволить отримувати економістів нового рівня з критичним гнучким мисленням та високими здатностями до пізнавальної самостійності.

Кафедра економічної кібернетики ЗНУ

тел (061) 228 76 41