Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили кращого знавця хімії

У ЗНУ визначили кращого знавця хімії

06.04.2012 10:07 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Конкурс Перемога

5 квітня на біологічному факультеті Запорізького національного університету відбувся конкурс «Найкращий знавець хімії».

На початку конкурсу студентів привітала декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, яка побажала їм успіху у боротьбі за звання найкращого.
Конкурс проходив у два тури: теоретичний та практичний. Під час теоретичного туру в учасників конкурсу перевірили базові теоретичні знання з хімії, знання історії предмету тощо. Координатором теоретичного туру виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хімії Вікторія Перетятько.
А вже під час практичного туру студенти мали змогу представити аудиторії свої науково-дослідні роботи.
До складу журі конкурсу увійшли викладачі кафедри хімії біологічного факультету.
На розгляд журі свої науково-дослідні роботи представили студенти Євген Корж, Юлія Єгорова, Юрій Карпенко, Аліна Височина, Сергій Костюк та Анна Гріпась.
За результатами конкурсу «Найкращий знавець хімії» перше місце посів студент Євген Корж за свою роботу «Хімія емоцій». Друге місце зайняла Юлія Єгорова за роботу «Рідкі кристали», а третє – Аліна Височина за роботу «Нанотехнології у харчовій промисловості».

Олена Ярошенко