Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Другий день фестивалю творчості «Студентська весна-2012»

Другий день фестивалю творчості «Студентська весна-2012»

5 квітня відбувся другий день конкурсу художньої самодіяльності студентів «Студентська весна-2012». Ведучі заходу - студенти філологічного факультету, а також факультету соціології та управління Анастасія Матрос та Ігор Пилипенко.

Оскільки Центр культурно-масової роботи ЗНУ запропонував провести «Студентську вену-2012» у стилі чемпіонату «Євро-2012», на сцену цього року виходили не просто факультети, а збірні команди.
У другий день конкурсу змагалися збірні команди факультету журналістики та Економіко-правничого коледжу, юридичного та математичного факультету, а також збірна команда факультетів соціальної педагогіки і психології та менеджменту.
Збірну команду факультету журналістики та ЕПК журі назвали найбільш танцювальною, оскільки вони продемонстрували досить багато гарних танцювальних номерів. Також порадувала глядачів збірна команда КВК факультету журналістики та ЕПК. В цілому виступ першої збірної був вдалим та яскравим.
Збірна команда юридичного та математичного факультетів подарувала глядачам значну кількість вокальних номерів. Особливо всім сподобалися виступи студентів Дениса Назаренко та Ігоря Лющанського.
А збірна команда факультетів соціальної педагогіки і психології та менеджменту була найбільш веселою та яскравою.
Члени журі окреслили позитивні та негативні моменти виступів кожної збірною та дали декілька порад студентам - бути більш сміливими, підготовленими та зібраними.
Нагадаємо, що гала-концерт «Студентської весни-2012», у якому братимуть участь найталановитіші студенти та найкращі збірні команди ЗНУ, відбудеться 18 квітня.

Олена Ярошенко