Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завершилась весняна атестація аспірантів і докторантів

Завершилась весняна атестація аспірантів і докторантів

06.04.2012 14:20

03-04 квітня 2012 року була проведена чергова весняна атестація аспірантів, докторантів і здобувачів Запорізького національного університету. За результатами атестації можна відмітити потужний науково-педагогічний розвиток наступних факультетів: економічного, юридичного, біологічного, філологічного та факультету іноземної філології. Вони зазвичай є лідерами з підготовки висококваліфікованих фахівців для нашого вишу та інших навчальних закладів і установ України.

Комісія на чолі з проректором з наукової роботи, д.т.н., проф. В. Грищаком констатувала високий рівень роботи наукових керівників аспірантів та здобувачів: д.е.н., проф. А. Череп, д.ю.н., проф. Т. Коломоєць, д.і.н., проф. Г. Васильчука, к.філол.н., доц. Р. Махачашвілі, д. філол.н., проф. Ю. Зацного та інших.
Щодо специфічних рис цьогорічної атестаційної комісії можна підкреслити той факт, що, як не прикро, до звіту були краще підготовлені аспіранти і докторанти так званого «цільового призначення», тобто такі, які готуються для потреб інших вишів країни.
Цей висновок свідчить про те, що до аспірантури повинні вступати більш підготовлені випускники ЗНУ, які мають стійку мотивацію, адже підготовка фахівців за бюджетні кошти має на меті, в першу чергу, плановість та поступовість покращення кадрового потенціалу нашого рідного університету.

К. Старостіна