Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентська рада ФСУ обрала нового лідера

Студентська рада ФСУ обрала нового лідера

11.04.2012 10:32 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління студентська рада

Вчора студентська рада факультету соціології та управління обрала нового лідера. Ним став студент першого курсу (напрям «Політологія») Микита Шляховий.

На засіданні були присутні 55 делегатів із 57 заявлених. Окрім делегатів, лідерів старого складу студради ФСУ та кандидатів на посаду голови, у заході взяли участь керівники факультету. Декан професор Максим Лепський привітав присутніх, виказав слова подяки ще діючому голові студради Андрію Крупкіну за його плідну роботу та творчі ініціативи. До слів вдячності приєдналася й заступник декана з виховної роботи доцент Ганна Бойко. Було відзначено плідну співпрацю між студрадою факультету та деканатом, успішну реалізацію проекту «Факультет – сім’я», запровадженого Андрієм Крупкіним.
На посаду нового голови студради ФСУ свої кандидатури виставили Марина Коваль, Микола Мариняк, Тетяна Чернуха та Микита Шляховий. Після презентації програм кандидатів та відповідей на питання делегатів, майже одностайно новим лідером студради обрали Микиту Шляхового.

Олена Хлистун