Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулося засідання секції Університетської конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2012»

12.04.2012 10:09 Все Факультети Економічний економічний факультет конференція Молода наука-2012

11 квітня в актовій залі 5 корпусу ЗНУ відбулось засідання секції «Економічні науки» V університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2012».

На секційному засіданні з доповідями виступили 19 учасників, серед них - студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ Гурковський Дмитро та Ірина Шепеленко, учні Малої академії управління бізнесом Катерина Кисіль, Олександр Короленко, Яна Третьякова.
Керівником засідання виступив к.е.н., доцент Андрій Линенко, секретарем - голова НТСА економічного факультету Віталія Лігузова. Усього на секцію подано 109 тез, серед яких роботи не лише студентів та аспірантів економічного факультету, але й студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ та учнів Малої академії управління бізнесом (керівник – Олена Старікова). Для порівняння: у 2011 році задля участі в секції «Економічні науки» було подано 67 тез.
Під час відкриття заходу з привітальним словом до всіх присутніх звернулась декан економічного факультету, д.е.н., професор Алла Череп. Вона зазначила, що на сьогодні лише ті підприємства є конкурентоспроможними, в яких у повній мірі реалізується науковий потенціал. Саме тому дослідження студентів, спрямовані на вирішення нагальних проблем в економіці, мають велику актуальність та значущість.
Активних учасників роботи секційного засідання відзначили грамотами від економічного факультету. Найкращих доповідачів буде нагороджено на закритті конференції 25 квітня.

Економічний факультет