Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Економіко-правничого коледжу взяли участь у Х Міжрегіональній виставці «Відпочинок. Туризм. Курорт»

12.04.2012 13:15 Економіко-правничий коледж виставка

Студенти Економіко-правничого коледжу разом із іншими представниками Запорізького університету взяли участь у Х міжрегіональній виставці «Відпочинок. Туризм. Курорт». Гаслом їхньої експозиції стала теза «Кар’єра в туризмі починається з освіти!».

Презентувати на заході свій навчальний заклад довірили переможцям конкурсу презентацій «Модель випускника коледжу», що нещодавно завершився в ЕПК - першокурсникам Валерію Скрипнику, Ользі Бєлєвій, Микиті Сластюку, другокурсникам Ользі Довгополій, Марині Афанасієвій й Анні Онищенко, а також представникам третього курсу коледжу Марії Кошелєвій, Дар’ї Закарлюці й Дар’ї Лашкул.
Представлена на виставці експозиція коледжу мала на меті показати іншим учасникам і відвідувачам виставки, що освіта в туристичній галузі – це унікальна можливість отримати цікаву роботу й побачити світ.
Директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Грибанова, розповідаючи про участь ЕПК в цьому заході, зазначила: «Ми сподіваємося, що для наших студентів – це перший крок до знайомства з майбутніми роботодавцями».