Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Молода наука» соціальних педагогів та психологів

«Молода наука» соціальних педагогів та психологів

13.04.2012 11:22 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології Конференція Молода наука-2012

10-11 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулися засідання секцій у рамках V університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука-2012».

Робота секції «Педагогіка вищої школи. Загальна педагогіка» проходила під керівництвом професора Наталії Шевченко та доцента Ірини Козич, «Педагогікою та психологією у фокусі гендерних досліджень» керувала доцент Тетяна Голованова, «Соціальною педагогікою» - доцент Наталія Заверико, «Актуальними проблеми психології» - доцент Маріанна Ткалич та викладач Вікторія Грандт, «Психологією розвитку в нормі та патології» - доцент Тетяна Скрипаченко та старший викладач Олена Малина.
У роботі секцій взяли участь не лише студенти факультету СПП, а й інших факультетів - соціології та управління, фізичного виховання, юридичного, історичного, магістри спеціальності «Педагогіка вищої школи», гості. Загальна кількість доповідачів на секціях склала понад 100 осіб, поданих тез – 134.
Тематика цьогорічних виступів стосувалася актуальних проблем психологічної, соціальної та педагогічної теорії і практики. Більшість доповідей містили результати емпіричних досліджень.
Найбільшу зацікавленість у присутніх викликали виступи Т. Щербець «Психологічні аспекти комп’ютерної та інтернет-залежності дітей та підлітків», О. Сiваш «Психологічна профілактика негативних емоційних станів у підлітків”, Д. Нестерова «Виховання середньовічного лицарства: морально-етичний аспект у педагогіці» та А. Ковальової «Теоретичні основи дослідження використання гендерного підходу до соціальної роботи з людьми похилого віку».

Маріанна Ткалич,
доцент факультету СПП