Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У спорткомплексі ЗНУ пройшов турнір з футзалу на «Кубок Співдружності»

У спорткомплексі ЗНУ пройшов турнір з футзалу на «Кубок Співдружності»

13.04.2012 14:06

13 квітня в ЗНУ за «Кубок Співдружності» змагалися чоловічі та жіночі футбольні команди фізичного факультету та факультету менеджменту. Товариські зустрічі жіночих команд обох факультетів стали вже традиційними, а з цього року факультети вирішили започаткувати розіграш кубку.

З вітальним словом до учасників змагань та вболівальників звернулися декан фізичного факультету Анатолій Добрун та декан факультету менеджменту Ірина Шавкун. Володар кубку визначався за результатами двох зустрічей - чоловічої та жіночої команд факультетів. У першому матчі хлопці факультету менеджменту не залишили фізикам жодних шансів, отримавши впевнену перемогу з рахунком 6:1. У зустрічі жіночих команд дівчата фізичного факультету взяли реванш – перемогли з рахунком 4:0. Таким чином з загальним рахунком 6:5 переміг факультет менеджменту. Переможці отримали перехідний кубок.
Турнір викликав неабиякий інтерес серед студентів та викладачів – під час змагань на трибунах спортивного комплексу ЗНУ не було вільних місць.
Зважаючи на глядацький інтерес, організатори турніру планують проводити такий турнір двічі на рік, сподіваючись, що команди й надалі будуть дарувати глядачам багато позитивних емоцій.