Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Комп'ютеризація, WEB та міжнародне співробітництво

Комп'ютеризація, WEB та міжнародне співробітництво

11.12.2001 00:00

Про найважливіші здобутки вчених ЗДУ в сфері комп'ютеризації навчального процесу, освоєння веб-простору та цьогорічний розвиток міжнародного співробітництва йшла мова на засіданні Вченої ради ЗДУ, яке відбулося 27 листопада. Проректор з наукової роботи і міжнародного співробітництва В.З.Грищак в своїй доповіді повідомив, що нині університет бере участь у 8 міжнародних проектах, над якими працюють фізики, біологи, соціальні педагоги, історики, вчені факультету іноземної філології та спеціалісти ЗДУ в галузі інформаційних технологій. Крім того, у Європейській комісії знаходяться ще дві заявки - за участю філологічного та біологічного факультетів. Про розбудову університетської комп'ютерної мережі та освоєння інтернет-технологій розповів помічник ректора з питань комп'ютеризації В.А.Єрмолаєв. За його словами, у 2001 році кількість університетських web-сторінок подвоїлася, вдвічі зросла відвідуваність офіційного сайту нашого вузу. Постійно збільшується й кількість тих, хто скористався з можливості індивідуальної роботи в комп'ютерних аудиторіях університету - з початку нового навчального року там працювало близько 800 студентів денного відділення.
Газета "Запорізький університет"

Дмитро Волковинський