Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічний факультет ЗНУ провів засідання круглого столу з інтелектуальної власності

26.04.2012 14:16 Все Факультети Економічний Економічний факультет Круглий стіл

26 квітня на економічному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу на тему «Управління інтелектуальною власністю як складова бюджетування на рівні держави, регіонів і суб’єктів господарювання».

Обговорення проходило у рамках діяльності Студентської наукової проблемної групи кафедри «Фінанси та кредит» економічного факультету ЗНУ «Теоретичні та практичні проблеми управління фінансами». Організатором заходу виступила студентка VI курсу, голова НТСА економічного факультету Віталія Лігузова.
Вступне слово було надано декану економічного факультету ЗНУ, професору Аллі Череп. Вона подякувала присутнім за участь у засіданні круглого столу та наголосила, що наукова робота – це шлях до успішної реалізації своїх знань для студентів.
Свої роботи презентували студенти економічного факультету Олег Андрющенко, Аліна Чорнолуцька, Надія Ланчковська, Роман Раджаб, Олександра Сінєкаєва, Юлія Редька, а також учні-члени Малої академії наук Олександр Короленко та Олександр Рудницький.
Доповіді до засідання круглого столу також підготували запрошені експерти: кандидат економічних наук, доцент Запорізької філії Європейського університету Микола Семенюк та заступник головного бухгалтера ПАТ АКБ «Індустріалбанк» Ольга Науменко.

Олена Ярошенко