Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Join Multimedia 2002 - змагання для учнів і студентів європейських країн

Join Multimedia 2002 - змагання для учнів і студентів європейських країн

27.12.2001 00:00

Join Multimedia 2002 - змагання для учнів, які концерн Siemens проводить у 2002 році вже в шостий раз. Торік у конкурсі взяли участь близько 24 000 учнів з 2 000 навчальних закладів Німеччини. "Join Multimedia" стало найбільшим мультимедійним змаганням. Спираючись на цей успішний досвід, цього року Siemens запрошує до участі в змаганнях молодих людей всіх країн Європи.
Учасники розподіляються на дві вікові категорії: перша вікова категорія - від 12 до 15 років, друга вікова категорія - від 16 до 24 років. Завдання конкурсу - створити сценарій по одній із запропонованих тем і представити його на РС як мультимедійну презентацію німецькою або англійською мовою. Використовувані мультимедійні засоби, такі як текст, звук, образ і відео, повинні бути самостійно створені й розумно скомбіновані за допомогою програмного забезпечення.

Теми, представлені на вибір:
Тема 1: Після занять життя продовжується - участь у проектах, акціях, відвідування курсів.
Тема 2: Кліше або дійсність? - інший погляд на нашу країну.
Тема 3: Життя в майбутньому - надії, бажання, скепсис.

Однією з умов є командна робота (4-8 учасників). Мультимедійні презентації можуть бути представлені в одній із двох конкурсних категорій: "Long Run" максимум 100 МВ / "Short Run" максимум 40 МВ. Для цих двох категорій вибір програмного забезпечення, використовуваного для мультимедійної презентації, є вільним. Останній термін подання презентацій - 1 червня 2002 року. Після цього професійне журі оцінить роботи і вибере переможців. Навчальні заклади (команди)-переможці одержать призи на загальну суму більш ніж 130 000 Євро. Формуляр заявки на участь треба відіслати не пізніше 15 січня 2002 року.

Контактна адреса: Join Multimedia,
Postfach 90 08 62, 81508 Muenchen

Кожний начальний заклад може записати будь-яку кількість команд. Усі команди вільно обирають тему. Додаткову інформацію Ви зможете отримати у Тетяни Чернявської - асистента відділу маркетингу ДП Сіменс Україна. Телефон: (044) 201-24-17
Дмитро Волковинський