Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ зустрілись з відомими журналістами Запоріжжя

Студенти ЗНУ зустрілись з відомими журналістами Запоріжжя

30.05.2012 11:12 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

На факультеті журналістики ЗНУ відбулося засідання круглого столу, організатором якого виступила керівник проекту «Школа журналістських розслідувань» Наталія Виговська.

Учасниками засідання стали журналіст щотижневика «2000» Ольга Боглевська, автор проекту «Школа виживання» ТРК «Алекс» Дмитро Іванов, журналіст щотижневика «Суббота +» Сергій Сидоров, журналіст ТК «1+1» Яків Носков, голова обласного осередку Комітету виборців України Роман П’ятигорець, начальник управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради Євген Сокульський, а також голова обласного осередку Незалежної медіа-профспілки України Олександр Воротілов.
Вони розповіли студентам нашого університету про перспективи журналістських розслідувань в Україні, стан цього жанру у Запоріжжі, небезпеки, котрі очікують молодих журналістів, а також про необхідність псевдоніму для свого особистого захисту. Наприклад, Євген Сокульський зазначив, що молодих журналістів, які працюють у цьому жанрі, можуть очікувати такі небезпеки, як їхні особисті переконання, недостовірна та неповна інформація. А Яків Носков зауважив, що псевдонім не може врятувати журналіста від загроз, якщо він друкує своє журналістське розслідування у газеті чи показує в ефірі. Приховати своє справжнє ім’я можна лише, якщо друкуєш свій матеріал в мережі Інтернет.
Олександр Воротілов наголосив, що у будь-якій скрутній ситуації, коли журналісту необхідна допомога для захисту свого життя та чесного імені, можна звертатись до Незалежної медіа-профспілки України.
Також учасники круглого столу зазначили, що жанр журналістських розслідувань у Запоріжжі ще не достатньо розвинутий, тому молоде покоління журналістів сьогодні має багато тем для роботи.

Олена Ярошенко