Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дистанційне навчання: тендер для розробників курсів

Дистанційне навчання: тендер для розробників курсів

28.01.2002 00:00

Центр дистанційного навчання Української Академії державного управління при Президентові України оголошує тендер для викладачів-розробників змісту, методистів дистанційного навчання та веб-дизайнерів на розроблення дистанційних курсів:

• “Ділова українська мова в державному управлінні” (60 годин)
  • “Структурно-організаційні засади державного управління” (60 годин)
  • “Розроблення та аналіз державної політики” (60 годин)
  • “Економічні засади державної політики: Макроекономічна політика” (60 годин)
  • “Економічні засади державної політики: Мікроекономіка для аналізу державної політики” (60 годин)
  • “Стратегічне планування на центральному, регіональному та місцевому рівнях” (60 годин)
  • “Проектний менеджмент” (60 годин)
Детальну інформацію щодо умов тендеру та участі в ньому Ви можете отримати за тел.(044) 241-98-41 або на сайті Центру: www.uapa-dlc.org.ua/MPA/tender.html
Центр дистанцiйного навчання Української Академiї державного управлiння при Президентовi України
Дмитро Волковинський