Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Перші підсумки вступної кампаніі в Торговому коледжі ЗНУ

Перші підсумки вступної кампаніі в Торговому коледжі ЗНУ

27.07.2012 10:16 Торговий коледж вступна кампанія-2012 абітурієнт-2012

У Торговому коледжі Запорізького національного університету завершується вступна кампанія. На сьогодні закінчується набір вступників, що закінчили 9-ті класи, за напрямами «Виробництво харчової продукції» та «Товарознавство та комерційна діяльність».

За словами директора коледжу Тетяни Голомб, вступні випробування пройшли успішно, жодних скарг та апеляцій приймальна комісія коледжу не отримала.
Цього року для дев’ятикласників передбачено 5 бюджетних місць за напрямом «Виробництво харчової продукції» та 25 – із «Товарознавства та комерційної діяльності». Ураховуючи цьогорічний конкурс – 6 осіб на одне місце за першим фахом та 2 особи за другим, - бюджетні місця отримали досить сильні вступники. Вони показали високі результати за підсумками двох іспитів – української мови (диктант) та математики.
Триває набір випускників 11-их класів та випускників 9-их класів для навчання на умовах контракту.
Документи від претендентів на заочну форму навчання приймаються, а остаточні результати визначаться до 12 серпня.

Олена Хлистун