Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному університеті розпочався 82-ий навчальний рік

У Запорізькому національному університеті розпочався 82-ий навчальний рік

31.08.2012 11:33 Університет свято Центр культурно-масової роботи

Цього року Міжнародний День знань у Запорізькому національному університеті відзначали в останній день літа - 31 серпня. Керівництво вишу й почесні гості свята привітали студентів і викладачів із початком нового, 82-го для Запорізького найкращого університету, навчального року. Організатори свята – співробітники Центру культурно-масової роботи ЗНУ – підготували для присутніх чимало сюрпризів.

Під час урочистої частини свята голова Запорізької обласної ради, випускник історичного факультету Павло Матвієнко зазначив, що пишається тим, що здобув вищу освіту у стінах саме нашого вишу. Він поздоровив першокурсників із правильним вибором і запевнив, що з таким зоряним складом викладачів і студентів Запорізький національний повинен увійти до 20-ки найкращих вишів країни.
Заступник міського голови Запоріжжя Зінаїда Бойко, яка теж закінчила історичний факультет ЗНУ, приєдналася до цих побажань. Вона зазначила, що нинішні першокурсники через кілька років розбудовуватимуть Україну, від них залежатиме майбутнє країни.
Ректор ЗНУ, професор Микола Фролов висловив сподівання, що цей навчальний рік стане визначною подією для кожного студента й серйозною віхою у житті всіх викладачів. Окремо Микола Олександрович привітав 2405 цьогорічних першокурсників. Він запевнив, що керівництво ЗНУ зробить все задля того, аби п’ять років навчання назавжди залишилися в їх пам’яті як важливий життєвий етап.
Святкування розпочалося концертом – виступами учасників вокальної студії ЗНУ «Кантилена». Вітаючи присутніх, ведучі заходу – голова студентської ради нашого університету Андрій Бондаренко й голова студентської ради біологічного факультету Аліна Грушко – відзначили, що у Запорізького національного університету є прекрасне минуле й сучасне, а найголовніше, у нього є чудове майбутнє.
Після привітань пролунала традиційна Клятва першокурсника, яку виголосив голова студентської ради ЗНУ Андрій Бондаренко, й студентський гімн «Gaudegamus» у виконанні старшокурсників.
Привітати наших викладачів і студентів із Міжнародним днем знань завітали Дитячий юнацький симфонічний оркестр (диригент - Сергій Скріпник), живі статуї - учасники запорізької «Мім студії», хореографічний колектив «Фенікс». Також перед присутніми виступили «Золотий голос ЗНУ», студент факультету фізичного виховання, учасник вокальної студії «Кантилена» Іван Красніков і представники хореографічного колективу нашого вишу «D.A.L.S.».
Під час заходу окремо привітали представників Економіко-правничого коледжу ЗНУ, якому саме виповнилося п’ять років.
По завершенню святкування на першокурсників чекало ближче знайомство з деканами, викладачами і студентським радами факультетів, а також екскурсія студмістечком Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко