Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Презентація НТСА на біологічному факультеті

Презентація НТСА на біологічному факультеті

20.09.2012 15:51 біологічний факультет НТСА презентація

19.09.2012 р. на біологічному факультеті відбулася вже традиційна, щорічна презентація Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ для студентів молодших курсів. Проводила зустріч голова наукового студентського товариства біологічного факультету, студентка магістратури Макєєва Людмила. Студентам було представлено голову Наукового товариства студентів та аспірантів ЗНУ Світлану Сирицю, яка зазначила, що вони завжди раді новим талантам.

З привітальним словом до студентів першого та другого курсів звернулася декан біологічного факультету, док. фарм. наук, професор Людмила Омельянчик. На цей час удосконаливши рівень володіння іноземною мовою на курсах інтенсивного вивчення при ЗНУ можна вже зараз розпочинати підготовку до конкурсу на можливість стажування за кордоном за програмою TEMPUS, за якою наш виш за високі досягнення отримав грант. Однак, щоб досягти високих результатів, необхідно, крім бажання та знання іноземної мови, наполегливо працювати. Декан зазначила, що участь у роботі НТСА відкриває перед студентами багато перспектив та побажала звершень у наукових пошуках.
Голова наукового студентського товариства біологічного факультету Макєєва Людмила розповіла студентам історію створення та розвитку НТСА ЗНУ та біологічного факультету, а також про ті можливості, що отримують активні члени товариства.
Також на презентацію була запрошена заступник декана біологічного факультету з міжнародної діяльності, к. б. н., ст. викл. Наталія Рубцова, яка представила програми мобільності для студентів ЗНУ та наголосила на необхідності вдосконалення рівня володіння іноземними мовами, можливість їх вдосконалення при живому спілкуванні на спільних круглих столах та дискусіях із запрошеними до ЗНУ викладачами з інших країн, а також про наявність безкоштовних курсів з болгарської та польської мов.
На презентації Товариства заступник декана біологічного факультету, к. б. н., доц. Віра Копійка представила студентам також заступника голови НТСА біологічного факультету, студентку ІІ курсу Попазову Олену, зазначила можливість отримувати оперативну інформацію з нового стенду НТСА біологічного факультету, який розмістили поряд з лекційною 306 ауд. 3-го навч. корпусу. Присутнім роздали координати НТСА ЗНУ та біологічного факультету, координати підписки на розсилку інформації від НТСА та запросили вже зараз розпочати свою наукову кар'єру.
Біологічний факультет