Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-правники обрали нового голову студентської ради юридичного факультету

Студенти-правники обрали нового голову студентської ради юридичного факультету

28.09.2012 10:30 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет студентська рада

27 вересня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася звітно-виборча конференція студентської ради. Депутати від усіх факультетських груп заслухали звіт попереднього голови студради та обрали його наступника.

Олег Сапальов – колишній голова студентської ради факультету – прозвітував про роботу, виконану ним та його командою за останній рік. Діяльність цієї команди студради отримала позитивні відгуки і схвалення від усіх учасників звітно-виборчої конференції.
Свої кандидатури на посаду очільника факультетської студентської ради виставили Олександра Маслова й Анатолій Шашков. Після заслуховування програм кандидатів відбулося голосування. Із суттєвим відривом (36 голосів проти 6) перемогу здобув Анатолій Шашков.

Таміла Тарасенко