Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Віктор Чабаненко: «Мене вчило життя»

Віктор Чабаненко: «Мене вчило життя»

28.09.2012 17:04 Все Факультети Філологічний філологічний факультет свято ювілей

У Запорізькому національному університеті урочисто привітали видатного педагога, талановитого науковця та щиросердну людину, професора Віктора Антоновича Чабаненка з ювілеєм!

12 вересня завідувач кафедри загального і слов’янського мовознавства професор Віктор Чабаненко відсвяткував своє сімдесятип’ятиріччя. У п’ятницю Віктора Антоновича привітали колеги: перший проректор Олександр Бондар, декан філологічного факультету Тамара Хом’як, декан факультету журналістики Володимир Манакін, головний бухгалтер ЗНУ Василь Тимошик та студенти.
Завітали на свято й представники Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького – колишні аспіранти та учні Віктора Антоновича, а сьогодні - викладачі, доценти цього вишу. Вітання на адресу свого наукового керівника надійшло також від його вихованця Олександра Стишова, нині професора, головного наукового співробітника Українського мовно-інформаційного фонду НАНУ. Особисто привітав ювіляра й ветеран ЗНУ, професор кафедри філологічних наук Валентин Іваненко.
Віктор Чабаненко, у свою чергу, щиро дякував колегам та учням. Перегортаючи сторінки свого життя, він наголосив: «Мене всього навчило життя». Він також побажав сьогоднішнім студентам наснаги й успіхів у навчанні та світлого майбутнього.
Колеги й вихованці дарували щирі побажання та квіти. А «золотий голос» університету, студент філологічного факультету Микола Білик зробив усім присутнім музичний подарунок.

Олена Хлистун