Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Сучасне студенство України: досвід, проблеми, перспективи

Сучасне студенство України: досвід, проблеми, перспективи

11.04.2002 00:00

11-12 квітня на базі Запорізького державного університету проходитиме наукова конференція викладачів та студентів "Сучасне студенство України: досвід, проблеми, перспективи". Пленарне засідання відбудеться 11 квітня о 10.00 в 50 аудиторії 1 навчального корпусу. На порядку денному конференції - розгляд доповідей про проблеми студентства та особливості його взаємодії з сучасним суспільством, обговорення впливу на формування студентства таких факторів, як сучасна культура, наука, ринкові відносини. Ініціатори та організатори конференції - Управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Відділ з питань сім'ї та молоді Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізький державний університет та Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Відділ виховної роботи ЗДУ

Ірина Огнєва