Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відкрили зал електронних ресурсів

В Економіко-правничому коледжі ЗНУ відкрили зал електронних ресурсів

08.10.2012 15:27 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

Сьогодні в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулось відкриття нового Залу електронних ресурсів на двадцять робочих місць. Участь у заході взяли ректор ЗНУ Микола Фролов, директор ЕПК Олена Грибанова, директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова, викладачі коледжу, співробітники Наукової бібліотеки та студенти.

Відкриваючи нову навчальну лабораторію, Микола Фролов зазначив, що сьогодні у студентів коледжу і всього університету велике свято. Створення таких залів електронних ресурсів свідчить про те, що університет взяв курс на модернізацію й оновлення. До початку навчального року відремонтовані одинадцять великих аудиторій, приміщення кафедр на трьох факультетах, проведений благоустрій територій. Микола Олександрович наголосив, що все це зроблено для того, щоб студентам було не тільки цікаво, а й приємно та зручно навчатися в ЗНУ. На підтвердження слів ректор вручив завідувачу лабораторії Ользі Сурело «Паспорт залу електронних ресурсів Економіко-правничого коледжу ЗНУ», який свідчить про те, що робочі місця в лабораторії укомплектовані відповідно до норм охорони праці, правил техніки безпеки та виробничої санітарії.

Олена Грибанова наголосила, що в лабораторії навчатимуться студенти ЕПК спеціальності «Розробка програмного забезпечення», але зал електронних ресурсів доступний студентам ЗНУ протягом дня. Тут, завдяки Науковій бібліотеці ЗНУ, встановлений доступ до усіх ресурсів електронної бібліотеки університету.

Студенти до відкриття лабораторії підготували презентації власних програмних розробок, із якими ознайомили усіх присутніх на заході. Директор Наукової бібліотеки ЗНУ Валентина Герасимова розповіла студентам про можливості електронних ресурсів бібліотеки.
Викладачі та студенти ЕПК подякували керівництву вишу за створення нової сучасної лабораторії, яка дозволить підвищити якість і рівень підготовки, зробить більш доступними новітні технології та методики навчання.