Відділ виховної роботи

Запорізького національного університету

День донора

Відділ виховної роботи / Всі новини сайта «Відділ виховної роботи» / День донора

Всі категорії Конкурси Оголошення

Оголошення

21 листопада 2018р. з 9.00 до 13.00 гуртожиток № 3 ЗНУ (вхід через запасний вихід зі сторони дитячого садочка) відбудеться ДЕНЬ ДОНОРА Запрошуємо приєднатися до цієї акції викладачів, співробітників та повнолітніх студентів всіх факультетів При собі мати паспорт та ідентифікаційний код

Шановні викладачі, співробітники, студенти Запорізького національного університету!
Запорізька обласна станція переливання крові звертається до вас із закликом – стати донорами.
У пологових будинках та дитячих лікарнях склалася критична ситуація із забезпеченням компонентами та препаратами крові. Терміново потрібні донори усіх груп крові. Сьогодні Ваша кров потрібна чужій дитині, чужій дружині, а завтра допомога може знадобитися і вашім близьким та рідним.
Телефон для довідок:
289-81-94 – керівник виїзної бригади
Жаболенко Юрій Олексійович
ПІЛЬГИ ДОНОРАМ
1. Звільнення від роботи, занять на 2 дні з оплатою по середньому заробітку.
2. Грошова компенсація – 71 грн. 75 коп.
3. Лікування, у разі потреби, компонентами та препаратами крові безкоштовно.
4. Безкоштовне обстеження на виявлення антитіл до ВІЛ (з можливістю отримання сертифікату для виїзду за кордон), на виявлення антитіл до вірусу гепатиту «С», маркер гепатиту «В», комплекс серологічних реакцій на сифіліс, печінкові проби.
5. Безкоштовні консультації лікаря-терапевта.

12.11.2018 14:14:00 ... 2018-11-21 18:30:00