Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День абітурієнта на біологічному факультеті зібрав старшокласників із Запоріжжя й області

23.10.2012 11:13 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет День абітурієнта профорієнтаційна діяльність

До Дня абітурієнта, що проходив у Запорізькому національному університеті 21 жовтня, на біологічному факультеті почали готуватися завчасно.

Так, студентів-старшокурсників, які саме проходили педагогічну практику на базі запорізьких шкіл, залучили до профорієнтаційної діяльності. Вони розповідали учням про свій факультет, навички, яким можна оволодіти під час навчання в ЗНУ, перспективи, що відкриваються перед його випускниками. Для абітурієнтів влаштували екскурсії, ознайомили їх із ІІІ навчальним корпусом, де навчаються студенти біологічного факультету, а також з експозицією Зоологічного музею ЗНУ. При цьому велике враження на учнів справили унікальні для України колекції комах, яєць та ссавців. Для майбутніх студентів провели практичні заняття в університетських спеціалізованих лабораторіях, де вони власноруч провели цікаві досліди. Запросили школярів взяти участь і в факультетському фотоконкурсі «Я помню чудное мгновенье».
Тож 21 жовтня на факультет завітали абітурієнти, вже ознайомлені з перевагами навчання в нашому виші. Також на День абітурієнта завітали учні з Оріхівського, Михайлівського, Куйбишевського, Василівського, Запорізького та Пологівського районів. Це стало можливо завдяки тому, що на факультеті лише з початку цього навчального року провели два семінари з природничих дисциплін для вчителів Запорізького регіону. Під час проведення факультетського Дня абітурієнта старшокласники отримали можливість поспілкуватися з його деканом, професором Людмилою Омельянчик, а також із завідувачами кафедр - професорами Віктором Ляхом, Валентиною Бовт, Надією Колісник, Олександром Рильським і Валерієм Домнічем.
Крім того, 21 жовтня визначили переможців фотоконкурсу. Ними стали наші майбутні студенти: Олександра Потоцька посіла І місце, Олександра Войцеховська й Олександра Рубан – ІІ місце, а Наталія Гуйтур – ІІІ місце.
Школярі залишилися задоволеними зустріччю з факультетом й отримали багато корисної інформації щодо умов вступу до вишу та навчання в ньому.
На факультеті триває профорієнтаційна робота. До Нового року його викладачі планують зустрітися з випускниками всіх шкіл м. Запоріжжя.

Біологічний факультет