Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Віталій Григоров посів І місце у Кубку Запорізької області з пауерліфтінгу

24.10.2012 10:23 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання спорт перемога

У Кубку Запорізької області з пауерліфтінгу (силового трибор’я), що проходив 13 жовтня у м. Мелітополі, І місце посів студент факультету фізичного виховання ЗНУ Віталій Григоров.

Віталій переміг із фінальним результатом у 670 кг і підтвердив своє звання майстра спорту. Підготував спортсмена тренер – кандидат педагогічних наук, доцент Валентин Пономарьов.
Вітаємо Віталія Григорова і його тренера з перемогою і бажаємо нових спортивних досягнень!