Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет ЗНУ призначено базовим для проведення ІІ-го туру Конкурсу з напряму «Біологічні науки»

26.10.2012 10:37 Біологічний факультет

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1076 від 05.10.2012 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2012/2013 навчальному році» Запорізький національний університет вже другий рік призначається базовим по проведенню ІІ-го туру Конкурсу з напряму «Біологічні науки».

У 2011-2012 н. р. відзначено високий організаційний та науково-методичний рівень проведення Конкурсу, в якому минулого разу взяли участь 87 студентів (84 наукові роботи) з 35 вищих навчальних закладів та 21 учасник з різних куточків України отримав диплом призера Всеукраїнського Конкурсу.
У цьому навчальному році біологічний факультет є єдиним серед факультетів ЗНУ, який призначено базовим для проведення фінального ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.
Уже сьогодні розпочато активну підготовчу роботу до Конкурсу: створено склад конкурсної комісії для проведення І (вузівського) туру Конкурсу, до якого увійшли 10 докторів наук, професорів біологічного факультету; сформовано інформаційне повідомлення-запрошення для студентів інших ВНЗ України; формується кошторис; склад конкурсної та апеляційної комісій для проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, до яких будуть запрошені провідні викладачі інших ВНЗ України.
Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1076 від 05.10.2012 р. Конкурс буде проводитись у два етапи:
- перший тур - у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівнів акредитації, жовтень - грудень 2012 року;
- другий тур - у вищих навчальних закладах, визначених як базові, січень-березень 2013 року.
Запрошуємо студентів взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та представити гідні призових місць наукові роботи!

Біологічний факультет