Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся інформаційний захід «Cultural Day»

У ЗНУ відбувся інформаційний захід «Cultural Day»

29.10.2012 14:26 Відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами

24 жовтня в Запорізькому національному університеті в рамках Всеукраїнського проекту Міжнародної молодіжної організації AIESEC «Enjoy The World» відбувся інформаційний захід «Cultural Day». Організатором заходу виступив Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами ЗНУ та Міжнародна молодіжна організація AIESEC.

Під час зустрічі студенти нашого вишу дізнались цікаві факти про такі країни, як Росія, Польща та Угорщина, а також скуштували національні страви цих країн.
Віце-президент запорізького представництва Міжнародної молодіжної організації AIESEC Ольга Новікова розповіла студентам основні факти про організацію AIESEC, а також про програми та стажування, які може запропонувати ця організація. Крім того, вона продемонструвала конкретні приклади цих волонтерських та професійних стажувань.
Студентка 3 курсу факультету іноземної філології Анастасія Зарудна, яка брала участь в програмі та проходила стажування в Молдові, розповіла присутнім про власний досвід та поділилася враженнями від участі у програмі.

Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами