Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті фізичного виховання відбулась презентація діяльності Наукового товариства студентів та аспірантів

30.10.2012 09:45 Факультет фізичного виховання Наукове товариство студентів та аспірантів презентація

Нещодавно для студентів молодших курсів факультету фізичного виховання ЗНУ провели традиційну презентацію діяльності факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів.

Під час заходу присутні обговорили принципи роботи НТСА факультету фізичного виховання, структуру університетського Наукового товариства та можливість вступу до нього. Студентів ознайомили з напрямками діяльності товариства, повідомили про план роботи на цей навчальний рік: проведення олімпіад, конференцій та засідань круглих столів.
Перед студентами виступили декан факультету фізичного виховання, професор Микола Маліков і голова НТСА факультету Інна Губа. На презентацію також були запрошені заступник декана з наукової роботи, професор Надія Богдановська та фахівець науково-дослідної частини Олена Борисенко.

НТСА факультету фізичного виховання