Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вивчаємо мову – вивчаємо культуру країни, традиції, історію

Вивчаємо мову – вивчаємо культуру країни, традиції, історію

31.10.2012 15:56 Центр вивчення іноземних мов свято

Знайомство слухачів з культурою та традиціями інших країн є невід'ємною частиною роботи Центру вивчення іноземних мов. Підтвердженням цьому стало святкування Хелоуін (Halloween), яке відбулося в стінах Центру «Англійська для малюків».

Дійство зібрало разом усіх слухачів Центру – від груп Starter (початкового) до Pre-Intermediate (середнього) рівня вивчення іноземних мов. Слухачі креативно підійшли до підготовки свята: заздалегідь виготовили головний символ Хелоуіну – вирізаний гарбуз, відомий під назвою “Jack-o-Lantern”, – а також костюми нечистої сили; розповіли про історію походження та святкування Хелоуіну англійською мовою.
Слухачі активно брали участь у різних тематичних конкурсах - «Заборонений плід», «Найстрашніший гарбуз», «Отрутне зілля», відповідали на запитання ведучих і отримували солодкі подарунки, і все це відбувалось англійською мовою!
Центр вивчення іноземних мов і надалі планує проведення низки подібних заходів. У найближчих планах – святкування Різдва. Приєднатися до лав слухачів Центру мають можливість всі охочі, адже набір на курси здійснюється впродовж року.

Ірина Перепелиця, Варвара Петросова,
фахівці Центру вивчення іноземних мов