Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ відбувся конкурс-олімпіада «Кращий знавець ландшафтного дизайну»

28.11.2012 16:08 Біологічний факультет

28 листопада біологи Запорізького національного університету провели традиційний конкурс-олімпіаду «Кращий знавець ландшафтного дизайну».

Протягом місяця студенти біологічного факультету готували свої творчі роботи для участі в конкурсі. До складу суддівської колегії увійшли: декан біологічного факультету, професор, доктор фармацевтичних наук Людмила Омельянчик, завідуючий кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин, професор, доктор біологічних наук Віктор Лях, доценти кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Олена Войтович, Світлана Яковлєва-Носарь та Ірина Полякова, а також аспірант, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Максим Мельник.
Декан біологічного факультету привітала всіх присутніх на заході, подякувала студентам за участь у конкурсі-олімпіаді, а також представникам кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин, які кожного року докладають зусиль, аби конкурс «Кращий знавець ландшафтного дизайну» був більш цікавим та оригінальним. Зі словами подяки за допомогу в проведенні конкурсу звернулася до всіх присутніх і голова НТСА біологічного факультету Людмила Макєєва.
Між студентськими групами відбувся загальний конкурс-олімпіада, який складався з трьох завдань: письмова вікторина, визначення назв рослин по насінню, а також створення малюнку ландшафтного проекту відповідно до заданої теми.
У результаті тривалої боротьби перемогу в загальному конкурсі-олімпіаді між студентськими групами отримала команда 3 курсу кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин, капітаном якої виступила студентка Яна Тарханова.
Крім того були визначені переможці конкурсу-олімпіади «Кращий знавець ландшафтного дизайну» в наступних номінаціях:

- «Найкращий ландшафтний дизайнер»:
1 місце – Тетяна Репенко та Світлана Попович за роботи «Сучасна теплиця»,
2 місце – Юлія Кузьменко, Владислав Степанець за роботу «Запорізький дуб».

- «Майстер мініатюри»:
1 місце – Яна Тарханова,
2 місце – Тетяна Репенко,
3 місце – Галина Божкова.

- «Найкращий дизайнер міні-саду»: 1 місце – Олександр Москальов,
2 місце – Олександр Битківський,
3 місце – Яна Тарханова.

А приз глядацьких симпатій отримав студент 3 курсу Олександр Битківський за свою роботу «Тропічна казка».
Усі роботи студентів біологічного факультету, які були представлені на конкурсі, прикрасять кабінети та корпус біологічного факультету, а також будуть використані в навчальних цілях.

Олена Ярошенко