Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тиждень гуманітарних наук відбувся в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

Тиждень гуманітарних наук відбувся в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

29.11.2012 13:26 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж

Минулий тиждень в Економіко-правничому коледжі ЗНУ був присвячений популяризації гуманітарних наук – історії та філософії. У рамках цього тижня викладачі підготували різноманітні заходи для розкриття цікавих аспектів цих дисциплін.

Під час проведення олімпіади, колоквіуму, засідань круглих столів студенти досліджували питання національної символіки, революцій та їх ролі в розвитку суспільства, історії українського народу.
Під час проведення олімпіади з історії та філософії було визначено кращих знавців цих дисциплін. Ними стали Маргарита Білоус (І місце), Ярослав Рак (ІІ місце), Дмитро Гайдук (ІІІ місце). За традицією було підготовлено конкурс стіннівок та кросвордів на історичну тематику, таким чином студенти І-ІІ курсів мали можливість творчо відобразити важливі історичні факти та події.
Велику кількість учасників зібрав колоквіум на тему «Українські національні символи», під час якого студенти висловили своє бачення української символіки. Так, розглядалися і традиційні уявлення, і сучасні погляди на символи нашої держави. Студенти асоціативно пов’язують Україну з петриківським розписом, вишиванками, білою хатинкою, калиною та лелекою, братами Кличко, українською піснею й Русланою, навіть з ЕВРО-2012. Найкращими були визнані виступи Вероніки Різник та Тетяни Веклич.
Під час засідання круглого столу «Особистість, яка змінила хід історії» відбувся справжній диспут. Учасники обговорили значення в світовій історії таких багатогранних історичних особистостей, як Григорій Сковорода, Роксолана, Дмитро Вишневецький, Леонардо да Вінчі, Михайло Горбачов, Білл Гейтс.
Завершився тиждень історії та філософії екскурсією до музею-заповідника «Садиба Попова». Студенти коледжу мали можливість ознайомитися з унікальною архітектурою цієї історичної та культурної пам’ятки. Співробітники музею провели захоплюючу екскурсію палацом, а також надали унікальну можливість – вперше відвідувачам заповідника дозволили оглянути підземелля садиби Попова.
Тиждень історії та філософії закінчився нагородженням переможців та найактивніших учасників. Як відзначили викладачі, багатьох студентів цікавлять історичні факти, події, персоналії, а тому необхідно підтримувати зацікавленість молодого покоління.

Олександра Данілкіна