Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті провели засідання круглого столу, присвяченого таємницям космосу

04.12.2012 13:41 Фізичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів круглий стіл

На фізичному факультеті молоді науковці, які нещодавно приєдналися до лав Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету, провели засідання круглого столу.

За підтримки голови НТСА фізичного факультету Валентини Кучерук та її заступниці Тетяни Чеб першокурсники виступили з доповідями та презентаціями на тему «Чорна діра: що це? Портал чи дуже важкий об’єкт?».
Під час засідання серед учасників розгорнулася справжня дискусія, участь у якій взяли гості заходу – представники біологічного факультету. Зауважимо, що попередньо було оголошено конкурс на найкращу тему для засідання круглого столу. Серед багатьох інших було обрану тему, запропоновану Дмитром Карпенком (студентом 2 курсу й активним учасником діяльності НТСА фізичного факультету). За виявлену ініціативу Дмитро отримав пам’ятний подарунок від НТСА ЗНУ, а всі учасники та організатори заходу були відзначені почесними грамотами.
Наприкінці заходу голова НТСА фізичного факультету Валентина Кучерук підбила підсумки засідання, зупинившись на тих аспектах виступів, які потребують доопрацювання. Учасники засідання отримали гарні враження від заходу, що надихнуло їх на подальшу участь у подібних заходах.

Голова НТСА фізичного факультету
Валентина Кучерук