Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет журналістики зібрав лідерів студентського самоврядування ЗНУ

Факультет журналістики зібрав лідерів студентського самоврядування ЗНУ

05.12.2012 12:53 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики центр культурно-масової роботи Студрада НТСА

Студрада та НТСА факультету журналістики ЗНУ запросили для обговорення важливих аспектів самоврядування голів студентських рад та наукових товариств факультетів Запорізького національного університету.

Також участь у заході взяли помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, директор Центру культурно-масової роботи ЗНУ Юлія Янько, заступник декана з виховної роботи факультету журналістики Наталія Тяпкіна, голова студради університету Андрій Бондаренко, голова Наукового товариства студентів та аспірантів університету Ксенія Мяснянкіна, студентський мер Михайло Федоров. Зустріч пройшла у форматі круглого столу на тему «Студентське самоврядування в ЗНУ: проблеми та перспективи».
Голова студради факультету журналістики Антон Осадчук (який і був модератором обговорення) поставив перед аудиторією наступні питання: НТСА як елемент студентського самоврядування; студентське самоврядування як форма протидії девіантній поведінці молоді; співпраця студентського самоврядування з владою та їх організаційними структурами.
Під час запеклої дискусії представники кожного факультету ділилися досвідом роботи на своєму факультеті, Ксенія Мяснянкіна розповіла про особливості роботи НТСА, Андрій Бондаренко докладно розповів про структуру студентського самоврядування ЗНУ, а також розгляну питання студентських гуртожитків.
Під час зустрічі булі обговорені такі важливі питання, як соціальна і волонтерська робота, проблема поширення девіантної поведінки серед молоді та інші. Очільники студентського самоврядування отримають резолюцію по кожному обговореному питанню. Маємо надію, що заявлені цікаві пропозиції будуть втілені в життя, а подібні заходи відбуватимуться систематично.

Ольга Лебедєва