Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники інтернет-радіо «Юніверс» взяли участь у всеукраїнському семінарі для студентських радіостанцій

06.12.2012 11:45 Університет інтернет-радіо «Юніверс» семінар

1-2 грудня Український Католицький Університет зібрав у Львові представників 12 студентських радіостанції України для участі в семінарі «Радіо: студентський формат». Участь у масштабній події взяли молоді радіожурналісти зі Львова, Києва, Чернівців, Черкас, Переяслав-Хмельницького, Острога, а також із Запоріжжя. Інтернет-радіо «Universe» Запорізького національного університету презентували головний редактор Ірина Грис та ведуча прямого ефіру Єлизавета Бородіна.

Усього під час семінару працювали три дискусійні секції. Так, представники студентських радіостанцій обговорювали контент та формат роботи радіостанцій. Також студенти обговорили питання співпраці з керівництвом своїх університетів та пошуком фінансування.
Під час семінару було проведено два майстер-класи від провідних журналістів України. Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, журналіст провів майстер-клас зі створення розважально-пізнавальних радіопрограм на тему дня. Всі учасники семінару мали можливість взяти участь у підготовці програми «Пора року», що виходить в ефірі радіо «Ера-FM». Після майстер-класу Андрій Куликов зупинив свою увагу на роботі радіо «Юніверс». Журналіст зазначив: «Вашу радіостанцію можна сміливо вважати професійною. Зі всіх студентських радіостанцій України лише ви маєте сітку мовлення з постійними цікавими програмами. До того ж, ви ведете мовлення 24 години на добу. Та ще й за участі ведучих, які наповнюють ефір».
Другий майстер-клас провів експерт із радіомовлення, ведучий новин «Радіо 24», автор проекту «Різдвяне радіо» Роман Заяць, який зазначив: «Однозначно майбутнє буде за онлайн-радіо. Зараз Україна технічно прогресує, тому вже через кілька років кожен буде слухати інтернет-радіо навіть в автівках». Компліментом для колективу радіо Запорізького національного університету стало те, що Роман відзначив дизайн сайту «Юніверс», підкресливши його оригінальність та вдалий підбір кольорової гами. Навчальна частина Всеукраїнського семінару закінчилась українськими вечорницями, де представники студентських радіостанцій могли ближче познайомитись і обговорити питання подальшої співпраці.