Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гендерний форум-2012 та засідання круглого столу відбулися на факультеті СПП

Гендерний форум-2012 та засідання круглого столу відбулися на факультеті СПП

07.12.2012 09:30 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології форум Факультет соціальної педагогіки та психології

4 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ в рамках Гендерного форуму-2012 відбулося засідання круглого столу «Сприяння практикам попередження насильства в сім’ї та жорстокого ставлення до дитини». В його роботі взяли участь державні службовці, працівники міліції, викладачі, науковці та студенти, громадські діячі.

Засідання круглого столу відкрили декан факультету СПП, доцент Ольга Пономаренко та в.о. керівника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ЗОДА Любов Ярова. Вони побажали плідної роботи та реалізації напрацювань в подальшій діяльності служб та волонтерів з попередження насильства в сім’ї та суспільстві.
Головними питаннями, які були розглянуті під час заходу, стали насильство в суспільстві, зокрема - над жінкою, над дитиною – як правова, психологічна та соціально-педагогічна проблема. Мова йшла також про діяльність органів внутрішніх справ у відповідності до Закону України «Про попередження насильства в сім'ї», обговорювалися можливості міжсекторальної взаємодії в роботі з попередження жорстокого ставлення до дитини та ефективність існуючої практики попередження насильства в сім’ї.
Перед присутніми виступили модератор круглого столу, доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ Тетяна Голованова, завідувач сектору виховної роботи та позашкільних закладів управління освіти і науки облдержадміністрації Іван Юрченко, заступник начальника служби у справах дітей ЗОДА Ольга Сергєєва, заступник начальника відділу організаційного забезпечення соціальної роботи ЦСССДМ Запорізької області Світлана Рєпіна, начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Запорізького міського управління, майор міліції Сергій Холод, капітан міліції Вадим Малига та інші представники виконавчих органів. Про програми екологічного виховання як чинник протидії насильству у сім’ї та їх реалізацію розповіла викладач школи «Основа» Світлана Розенкова, про особливості відповіді на насильство представників найбільш соціально вразливих груп з урахуванням ґендерних відмінностей розповіла голова Фонду «Сподівання» Наталія Доценко, про практики попередження торгівлі людьми в діяльності Товариства Червоного Хреста мова йшла у доповіді керівника патронатної служби Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста Алли Новикової. За підсумками круглого столу були прийняті відповідні рекомендації.