Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ молоді науковці-математики обговорили методи підвищення пізнавальної активності студентів та учнів

07.12.2012 13:21 Все Факультети Математичний Математичний факультет Круглий стіл НТСА

7 грудня в приміщенні Музею ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Математичні загадки як прийом підвищення пізнавальної активності».

Організатором заходу виступило НТСА математичного факультету. Участь у форумі взяли: заступник декана математичного факультету з навчальної роботи доцент Вікторія Леонтьєва, голова НТСА математичного факультету Інна Старченко, студенти третього курсу – члени НТСА.
Студенти обговорили питання активізації пізнавальної активності школярів та студентів, практичні аспекти застосування математичних загадок та задач, розглянули кілька прикладів використання на практиці теорії імовірності, проблему простих чисел та математичні парадокси.
Студенти та викладачі дійшли висновку, що математичні загадки сприяють підвищенню пізнавальної активності, спонукають та заохочують до наукових досліджень. Наступне засідання НТСА відбудеться наприкінці місяця.

Наталія Логвиненко