Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся плановий семінар для вчителів біології

У ЗНУ відбувся плановий семінар для вчителів біології

07.12.2012 14:00 Все Факультети Біологічний Семінар біологічний факультет

Сьогодні біологічний факультет ЗНУ відвідали вчителі біології запорізьких шкіл. Методичні та навчальні семінари, які періодично проводять фахівці цього факультету, давно стали доброю традицією. У рамках нинішнього заходу відбулися лекції та консультації, ознайомлювальна екскурсія зоологічним музеєм, .лабораторіями та кафедрами факультету.

Організатори заходу – КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» в особі старшого викладача кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін Світлани Дехтяренко. Представники біологічного факультету ЗНУ разом із вчителями запорізьких шкіл зібралися в 306 аудиторії ІІІ-го навчального корпусу ЗНУ обговорити нагальні питання з викладання біологічних дисциплін та методики роботи з хімічними препаратами.
Про організацію роботи з хімічними реактивами та прекурсорами розповіла присутнім декан факультету професор Людмила Омельянчик. Вона ознайомила вчителів із вимогами та правилами роботи з названими матеріалами, веденням журналу їх обліку, а також зупинилася на деяких інших питаннях, що стосуються роботи викладача біології. Доцент кафедри хімії Михайло Завгородній прочитав слухачам лекцію з органічної хімії «Основи теорії будови органічних сполук», а також розповів про результати незалежного тренінгу з хімії, який вже три роки поспіль проводиться на базі ЗНУ.
Відповідальний за профорієнтаційну діяльність біологічного факультету доцент кафедри загальної та прикладної екології та зоології Валерій Горбань нагадав вчителям, що вже час розпочинати підготовку учнів до ЗНО та вступної кампаніі-2013. Нові правила вступу до ВНЗ вже затверджені МОНмолодьспорту України і містять деякі зміни. Детально з цією інформацією можна ознайомитися на сайті ЗНУ на сторінці приймальної комісії.
Наостанок викладачі відвідали хімічні лабораторії та інші робочі приміщення факультету, ознайомилися з приладами, специфікою їх роботи. Наочно деякі робочі моменти роботи з хімічними сполуками продемонстрували професор Людмила Омельянчик та викладач кафедри хімії Оксана Ткачук.

Олена Хлистун