Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ виступили організаторами та взяли участь у благодійному концерті «Жити здорово!»

10.12.2012 12:39 Все Факультети Журналістики Філологічний Юридичний університет концерт студрада

7 грудня в БК «Хортицькому» відбувся благодійний концерт «Жити здорово!», який зібрав молодих талановитих вокалістів, танцівників, реперів, гравців КВК та інших творчих людей, а також небайдужих студентів та жителів Запоріжжя.

Ведучими вечора стали Андрій Бондаренко та Наталія Тонне. Благодійний вечір організовано головою студентської ради ЗНУ Андрієм Бондаренко та студенткою ЗНУ Лілією Верещак за підтримки студентської ради Запорізького національного університету та за участі вихованців вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ.
Благодійну акцію провели для надання допомоги однорічній Юлі Черняті, якій поставили діагноз – хронічна глухота. Дитина має шанс на повноцінне життя, але для цього необхідно в короткий термін встановити дівчинці кохлеарний імплантат, який надто дорого коштує для молодої родини.
Для глядачів виступили учасники вокальної студії «Кантилена» Центру культурно-масової роботи ЗНУ: майстер спорту із важкої атлетики, фіналіст, призер та переможець багатьох вокальних фестивалів та конкурсів Євген Сєрков, фіналіст та переможець вокальних фестивалів та конкурсів Іван Краснівков, призер фестивалю вокалістів «Пісенний листопад», Лауреат третього районного вокального фестивалю «Запали свою зірку», лауреат першого дитячого вокального конкурсу серед школярів «Срібна нотка» Поліна Маслова, студентка біологічного факультету Анастасія Ашифіна. Також свій виступ подарувала глядачам абсолютна чемпіонка України та Польщі, володарка Кубку Світу та титулу Місс Запоріжжя-2010, багатократна переможниця всеукраїнських та міжнародних конкурсів із бально-спортивних танців Наталія Тонне.

Центр культурно-масової роботи ЗНУ