Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третьокурсник юридичного факультету ЗНУ здобув «золото» і «срібло» на Чемпіонаті України з армспорту

10.12.2012 14:48 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

7-8 грудня ІІ Чемпіонат України з армспорту серед студентів вищих навчальних закладів зібрав на базі Харківської національної академії міського господарства більше 300 спортсменів із 50 вітчизняних вишів.

Організаторами заходу стали Комітет із фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України й Українська федерація армспорту.
Єдиний представник нашого вишу на цьому чемпіонаті – третьокурсник юридичного факультету Роман Агаєв – повернувся до Запоріжжя із золотою та срібною медалями.
У змаганнях на правій руці Роман виявився кращим у ваговій категорії 55 кг, а під час змагання на лівій руці посів друге місце.
Як зазначає сам Роман Агаєв, змагання було нелегким: усі учасники Чемпіонату - сильні спортсмени, тож тим ціннішою стала перемога.