Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Музична терапія: міжнародне співробітництво

Музична терапія: міжнародне співробітництво

30.09.2002 00:00

В рамках проекту співпраці ЗДУ з університетом прикладних наук Магдебург – Стендаль з 11 по 19 вересня в м. Магдебург, Німеччина проходила міжнародна літня школа з музичної терапії. В ній взяли участь 12 студентів, асистенти Д.О. Романенко, М.А. Іванникова, доцент Г.В. Локарєва, а також декан факультету СПП Л.І. Міщик. Студенти та викладачі познайомилися з організацією роботи спеціальних закладів для людей з особливими потребами (психіатричне відділення університетської клініки, школа для дітей з розумовою відсталістю в Магдебурзі). Крім того, вони отримали можливість відвідати університетські аудиторії для занять з музичної терапії та зустрітися зі студентами, які отримують цю спеціальність в Німеччині.
Інформаційно-консультаційний ресурсний центр ЗДУ

Ірина Огнєва