Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися збори трудового колективу

У ЗНУ відбулися збори трудового колективу

13.12.2012 09:58 Університет збори

12 грудня в Запорізькому національному університеті відбулося зібрання трудового колективу, на порядку денному якого були розглянуті три питання: звіт ректора ЗНУ Миколи Фролова про виконання умов контракту № І-32 від 06.06.2012р.; затвердження змін до Колективного договору; внесення змін до Статуту ЗНУ.

Головою зборів став перший проректор ЗНУ, доцент Олександр Бондар, до президії також увійшли голова профспілкового комітету Борис Павловський та голова студради університету Андрій Бондаренко.
Першим до трудового колективу звернувся ректор ЗНУ професор, доктор історичних наук Микола Фролов, який представив на розгляд делегатів звіт про свою діяльність за період із 7 червня до 31 грудня 2012 року. Микола Олександрович зазначив, що йому особливо приємно доповісти про виконані зобов’язання, оскільки за півроку плідної та наполегливої праці колектив університету досяг нових успіхів, завдяки чому наш університет продовжує гідно нести звання лідера освітніх послуг регіону. У своїй доповіді ректор нагадав присутнім про цьогорічні досягнення науковців ЗНУ, нагороди, отримані студентами та викладачами. Відзначив позитивні зміни в організації навчального процесу, подякував професорсько-викладацькому складу та студентам за небайдуже ставлення до університету, активну участь у науковому житті. Розповів про виконані заходи щодо покращення матеріально-технічної бази вишу і коротко проаналізував діяльність усіх підрозділів ЗНУ. Також Микола Фролов означив основні напрями роботи на найближчий час.
Делегати від трудового колективу схвалили роботу ректора за звітний період та визнали її задовільною.
Також присутні заслухали доповідь начальника юридичного відділу ЗНУ Ганни Пудєнкової про зміни в Колективному договорі та Статуті ЗНУ й затвердили їх.

Логвиненко Наталія