Вітаємо!

14.12.2012 09:52

Професорсько-викладацький склад, студенти та співробітники Запорізького національного університету від щирого серця вітають першого проректора ЗНУ Олександра Григоровича Бондаря з Днем народження!

Без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі якісні зміни в суспільному житті Запорізького національного університету. Ваша чесність і порядність, сумлінність і принциповість, чуйність та доброзичливість у людських взаємовідносинах служать прикладом для наслідування.
Тому ми безмежно вдячні Вам за вміння приходити на допомогу всім, хто потребує Вашої уваги або поради.
Щиросердно бажаємо, щоб Ваша професійна майстерність і життєвий досвід слугували й надалі на почесній і відповідальній ниві освітянина, щоб Вас завжди супроводжував успіх, а доля була прихильною. Нехай Ваш громадський авторитет завжди базується на визнанні Вашої фаховості та компетентності.
Від імені всього колективу Запорізького національного університету прийміть, шановний Олександре Григоровичу, щирі вітання та побажання зберегти свою енергійність, життєлюбність і завзяття у професійній діяльності та особистому житті на довгі роки!