Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Двоє студентів ЗНУ візьмуть участь у всеукраїнському етапі конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

14.12.2012 11:09 Все Факультети Університет конкурс

Визначено переможців обласного етапу ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Із 11 студентів, які взяли в ньому участь, в останній тур вийшли шестеро.

Цей мовно-літературний конкурс проходить у двох категоріях: серед студентів -представників гуманітарних напрямків та серед представників технічних напрямків підготовки. Перші місця посіли в обох категоріях студенти нашого вишу: серед філологів кращим знавцем мови та літератури обрано Катерину Рибак, а в іншій категорії – Світлану Салахан. Друге й третє місця, відповідно, посіли: у першій категорії - філологи Анастасія Марчук (Таврійський державний агротехнологічний університет) та Юлія Нехайчук (БДПУ); у другій категорії - Марина Ващук (КПУ) та Вікторія Палій (БДПУ).