Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ обговорили проблеми людей із слабким зором

14.12.2012 14:55 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології конференція

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ нещодавно відбулася зустріч студентів із фахівцями, які досліджують вади зору та проблеми, пов’язані з цим. Просвітницький захід організовано Запорізьким обласним благодійним фондом «Світлозір».

Зустріч пройшла під лозунгом: «Благодійність – це не лише матеріальні пожертвування, це, перед усім, розуміння, співчуття та допомога в щоденному житті тим, хто цього потребує». Перед студентами факультету СПП виступила кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог Клініки сучасної офтальмології «ВІЗУС» Таміла Цибульська. Вона розповіла про особливості захворювання очей, про зміни, які відбуваються в очному яблуці та про те, як при цьому змінюється зір людини.
Подібні зустрічі є вкрай важливими для студентів. З одного боку, вони змушують молодь замислюватися про збереження власного зору. Цьому може допомогти дотримання кількох нескладних правил: правильне харчування, виконання вправ для очей, заняття спортом, здоровий спосіб життя, обмежене користування комп’ютером та телевізором. З іншого, майбутні психологи та соціальні працівники, робота яких буде пов’язана з допомогою іншим, вкотре замислилися про уважне ставлення до людей з обмеженими можливостями та людей похилого віку.