Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ вшанували пам'ять українського поета Андрія Малишка

У ЗНУ вшанували пам'ять українського поета Андрія Малишка

20.12.2012 13:53 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет

19 грудня в Запорізькому національному університеті відбувся літературний вечір «Золотої пісні володар», присвячений сотій річниці з Дня народження українського поета, перекладача та літературного критика Андрія Малишка.

Сценарій свята підготували декан філологічного факультету, кандидат філологічних наук, доцент Тамара Хом’як та викладач кафедри української літератури Юлія Кушнерюк.
Ведучими літературного вечора виступили студенти I-V курсів філологічного факультету. Вони подарували глядачам чудове виконання вокальних композицій та поезій українського поета, а також розповіли про найважливіші моменти біографії Андрія Малишка. Особливу атмосферу вечора створили вокальні виступи студентів, які виконали пісні «Де ти, моя стежина», «Київський вальс», «Пісня про рушник» та «Мальви», автором яких є Андрій Малишко. Не дарма він увійшов в українську літературу як поет-пісняр, адже пісні на його вірші вже давно сприймаються як народні.
Наприкінці заходу студенти зачитали вірш дочки українського поета Валентини Малишко «Моєму батькові», який не залишив байдужими жодного з присутніх.

Олена Ярошенко