Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ розширює співробітництво

Наукове товариство студентів та аспірантів ЗНУ розширює співробітництво

20.12.2012 14:01 Все Факультети Юридичний НТСА

Днями в Закарпатському державному університеті (м. Ужгород) у рамках ІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Актуальні проблеми конституційного будівництва в Україні» відбулася зустріч голови Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету, магістрантки юридичного факультету Ксенії Мяснянкіної та голови НТСА Закарпатського державного університету, студента 4 курсу юридичного факультету Миколи Сюська.

НТСА ЗакДУ, як і НТСА ЗНУ, є однією з форм студентського самоврядування, що об’єднує студентів, аспірантів та молодих вчених і налічує 150 дійсних членів.
Під час зустрічі голови обговорили актуальні проблеми, перспективи діяльності Наукових товариств ВНЗ України та підписали Договір про співпрацю між НТСА для подальшого співробітництва в галузі міжрегіональної студентської науково-дослідної роботи.
До речі, із пропозицією про співпрацю з НТСА ЗНУ звернулися Наукові товариства Сумського державного педагогічного університету ім. Макаренка, Кіровоградського національного технічного університету та Запорізького педагогічного коледжу.

Світлана Доброскок,
координатор НТСА ЗНУ