Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фізичний факультет ЗНУ взяв участь у заснуванні Пологівської школи юного фізика

Фізичний факультет ЗНУ взяв участь у заснуванні Пологівської школи юного фізика

20.12.2012 14:22 Фізичний факультет

19 грудня група викладачів фізичного факультету розпочала заняття в Школі юного фізика в м. Пологи. Школа заснована фізичним факультетом ЗНУ, Пологівською гімназією «Основа» та Відділом освіти Пологівської райдержадміністрації.

Її слухачами виявили бажання стати учні навчальних закладів м. Пологи - гімназії «Основа», колегіуму № 1, СРШ № 2, ЗОШ № 4, НВК, а також загальноосвітніх шкіл Пологівського району (Вербівської, Басаньської, Семенівської, Чапаєвської та Новоселівської).
Представники фізичного факультету провели низку занять із різних тематик для учнів шкіл: декан фізичного факультету, доцент Анатолій Добрун розглянув із учнями тему «З’єднання провідників. Розрахунки простих електричних кіл», завідувач кафедри фізики металів професор Василь Гіржон - «Графічне зображення видів руху. Графічні задачі», старший викладач кафедри фізики напівпровідників Анатолій Кулинич обрав темою уроку «Правила Кірхгофа. Шунти та додаткові опори».
За відгуками учнів та вчителів фізики, які теж були присутні на уроках, заняття пройшли відмінно, учням дуже сподобалося викладання матеріалу науковцями фізичного факультету ЗНУ, у них виникло чимало запитань, на які викладачі ЗНУ надали вичерпні відповіді.
Через місяць, у січні 2013 року, очікується приїзд слухачів Школи юного фізика до ЗНУ, де в лабораторіях фізичного факультету вони будуть виконувати лабораторні роботи з пройденого матеріалу.

Фізичний факультет