Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкритий новорічний турнір із бадмінтону відбувся в ЗНУ

Відкритий новорічний турнір із бадмінтону відбувся в ЗНУ

20.12.2012 16:02 Університет Турнір

15-16 грудня в Запорізькому національному університеті відбувся відкритий новорічний турнір із бадмінтону, який проходить на базі ЗНУ одинадцять років поспіль. Цього року організаторами змагань виступили Запорізьке міське Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму і спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ.

Участь у турнірі взяли близько 60 спортсменів із Запоріжжя, Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Одеси, Харкова, Вінниці, АР Крим, Москви, Обнінську. Змагання проводились у парних розрядах: чоловічому (22 пари), жіночому (8 пар). Переможцями в чоловічому розряді стали представники Криму: Олексій Любушкін та Володимир Тарабан. Наш виш представляли Ганна Василенко (Запорізький національний університет) і Лідія Танченко (с/к Будівник), які посіли перше місце серед жіночих пар.